You are currently viewing Koncert w stylu lat 20. w Ogrodach Przelewice

Koncert w stylu lat 20. w Ogrodach Przelewice

Muzyka ma niesamowite zdolności – potrafi nas przenieść w czasie, przywołując wspomnienia i emocje. Jeśli jesteście gotowi na muzyczną podróż, to mamy dla Was doskonałą propozycję! Już 1 października o godzinie 16:00 w pawilonie za XIX-wiecznym Pałacem Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach odbędzie się koncert zespołu Swinglovers Band, który zabierze Nas w magiczny świat lat 20. XX wieku.

Zespół Swinglovers Band to grupa utalentowanych muzyków, którzy od lat oddają hołd złotej erze muzyki rozrywkowej. Ich repertuar to prawdziwa gratka dla miłośników klasycznych dźwięków. To będzie wieczór pełen nostalgii, ale również niesamowitej energii, którą ta muzyka potrafi wywołać.

Na scenie usłyszymy niezapomniane polskie przeboje tamtych czasów, które do dziś są na ustach wielu osób. Piosenki, które towarzyszyły naszym rodzicom i dziadkom, teraz będą mogły być docenione przez kolejne pokolenia.

Wydarzenie jest częścią akcji “Weekend Seniora z Kulturą”, która ma na celu promowanie kultury i sztuki wśród osób starszych. Ale koncert otwarty jest dla wszystkich! Muzyka zawsze łączy różne pokolenia, więc niezależnie od wieku, zapraszamy do wspólnego świętowania.

Oprócz samego koncertu, już od 15:30 specjalnie na tę okazję zostanie przygotowany słodki poczęstunek.

Aby wziąć udział w tym wyjątkowym wydarzeniu, potrzebujecie bilet wstępu do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach. Jest to doskonała okazja, by połączyć wizytę w ogrodzie
z niezapomnianym koncertem. Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki i tych, którzy chcą przeżyć magiczne chwile w stylu lat 20. XX wieku. Niech to będzie wieczór pełen muzyki, tańca i wspomnień!

Ogrody Przelewice

Facebook
Twitter
LinkedIn