You are currently viewing Jesienna edycja biegów w Przelewicach

Jesienna edycja biegów w Przelewicach

Już niebawem, 29 października 2023 roku obędzie się kolejna, wyjątkowa edycja Botanicznej Piątki w Przelewicach. Jest to wydarzenie sportowe, które w Polsce zdobyło serca pasjonatów biegania, przyrodników i miłośników piękna natury. Organizowane w wielu miastach naszego kraju, w tym w Warszawie, Poznaniu, Gdyni, Kielcach, Łodzi, Lublinie i oczywiście w Przelewicach, stanowi idealne połączenie sportowej rywalizacji, rekreacji i odkrywania piękna przyrody. Wydarzenie jest idealną okazją dla biegaczy o różnym poziomie zaawansowania oraz dla rodzin, które chcą spędzić aktywny czas razem. Niezależnie od wieku i poziomu zaawansowania, każdy może wziąć udział w biegach.

Dla naszych uczestników przygotowaliśmy wiele niespodzianek. Każdy z biegaczy, przekraczając linię mety, otrzyma pamiątkowy medal. To nie tylko dowód na to, że udało się pokonać trasę, ale także wyjątkowa pamiątka. Dla najszybszych biegaczy przewidziane są atrakcyjne nagrody rzeczowe. To dodatkowa motywacja, by dać z siebie wszystko i spróbować zdobyć pierwsze miejsce.

Botaniczna Piątka w Przelewicach to wydarzenie współfinansowane przez Województwo Zachodniopomorskie, co pozwala nam na zapewnienie najwyższego poziomu organizacji
i atrakcji dla uczestników.

Serdecznie zapraszamy 29 października do Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.
Nie przegapcie ostatniej edycji w tym roku!

Zapisy na www.botaniczna5.pl

Do zobaczenia na starcie!

K. B.Facebook
Twitter
LinkedIn