You are currently viewing Szybko po Pyrzycach 2024

Szybko po Pyrzycach 2024

24 marca 2024 roku miasto Pyrzyce już po raz VIII będzie gościć Pyrzycką Szybką Dychę. To wydarzenie sportowe od lat przyciąga biegaczy z całego regionu. Pomysł zorganizowania na wiosnę szybkiego biegu na dystansie 10 km, zrodził się z inicjatywy Burmistrz Pyrzyc Marzeny Podzińskiej i idealnie trafiła w potrzeby biegaczy.

Szybka, płaska i z niewielką ilością zakrętów trasa sprzyja biciu „życiówek” i ustanawianiu nowych rekordów. Uczestnicy mają do pokonania 10 km na dwóch pętlach, dla tych którzy nie czują się na siłach zmierzyć z całym dystansem Organizator proponuje jedną pętlę – 5 km. Jest to znakomita propozycja dla wszystkich, którzy po raz pierwszy chcieliby sprawdzić swoje siły w biegu ulicznym. Na pokonanie dystansu 5 km Organizator ustanowił limit aż 1,5 godziny. Podobnie jak w latach ubiegłych każdy może zdecydować o wyborze dystansu podczas biegu.

Pyrzycka Szybka Dycha to wydarzenie wyjątkowe pod wieloma względami. Data 24 marca wpisuje się idealnie w kalendarz biegowy inaugurując sezon startowy. To właśnie w Pyrzycach można sprawdzić swoją formę po zimie, bądź sprawdzić swoje możliwości przed wiosennymi półmaratonami

Zapisy już wystartowały!

Szczegóły stronie www.szybkadycha.pl

Facebook
Twitter
LinkedIn