You are currently viewing AMELIA KACPRZAK BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ W OGÓLNOPOLSKIEJ OLIMPIADZIE LDK W BIEGU NA 60M

Wielki sukces odniosła zawodniczka LMKS Żak Pyrzyce, sprinterka Amelia Kacprzak podczas Ogólnopolskiego Finału LDK w Spale! Amelia po świetnym biegu, z nowym rekordem życiowym – 8.03 s wywalczyła brązowy medal. Amelia w klasyfikacji generalnej z zawodniczkami z Austrii, Finlandii oraz Słowacji zajęła 4 miejsce. Amelia to multimedalistka finałów ogólnopolskich LDK, a ostatni medal był 5 w okresie 3 latach!

Amelia wraz z drużyną wojewódzką zajęła 7 miejsce w sztafecie mix 8 x 200 m w gronie 19 zespołów. Z bardzo dobrej strony w biegu na 1000 m zaprezentowały się kolejne dwie zawodniczki LMKS Żak Pyrzyce.

Karolina Machnio zajęła 21 miejsce ( czas 3 : 20 min – rekord życiowy), a Julia Piwoni 22 miejsce (czas 3 : 21 min) w gronie 48 zawodniczek z zawodniczkami z zagranicy!

W klasyfikacji ogólnopolskiej dziewczęta zajęły odpowiednio 19 oraz 20 miejsce.

Dla zawodników ŻAKA Pyrzyce był to ostatni start w tym roku podczas finałów ogólnopolskich i po raz kolejny wracamy z medalem dla naszego klubu!