You are currently viewing Jarmark Bożonarodzeniowy Ogrodów Przelewice

Jarmark Bożonarodzeniowy Ogrodów Przelewice

Zbliżają się najpiękniejsze święta w roku, a wraz z nimi okazja do wzięcia udziału w jednym
z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń sezonu. Ogrody Przelewice wraz z Gminnym Centrum Kultury Przelewice we współpracy z lokalną społecznością serdecznie zapraszają wszystkich miłośników świątecznej atmosfery na Jarmark Bożonarodzeniowy.
Wydarzenie odbędzie się 10 grudnia 2023 roku, o godzinie 15:00 na Placu Folwarcznym w Przelewicach. To wyjątkowa okazja, by poczuć magię Bożego Narodzenia i cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi radości oraz ciepła.

W tym roku organizatorzy przygotowali dużą ilość atrakcji dla wszystkich uczestników. Na Jarmarku Bożonarodzeniowym będzie można skosztować wyśmienitych, lokalnych smakołyków. Dodatkowo, bogaty wybór unikatowych, lokalnych pamiątek w postaci rękodzieła stanowić będzie doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy szukają inspiracji na prezenty dla swoich bliskich.


Jarmark Bożonarodzeniowy w Ogrodach Przelewice 2022 r.

Ale to nie wszystko! Na scenie Jarmarku zagoszczą również utalentowani artyści lokalni, którzy przygotowali dla odwiedzjących świąteczne niespodzianki. Ich występy będą nie tylko okazją do wysłuchania magicznych dźwięków, ale także do wtopienia się w atmosferę świątecznej muzyki.

Dla najmłodszych uczestników Jarmarku przygotowaliśmy spotkanie z samym Świętym Mikołajem oraz jego radosnymi pomocnikami – Elfami! Każdy mały marzyciel będzie miał okazję spotkać się z bohaterami z bajki i przekazać swoje listy z życzeniami, a może nawet otrzymać wcześniejsze prezent od samego Mikołaja.

Przyjdźcie, bawcie się i cieszcie tą niezwykłą chwilą wspólnie z nami! Zapraszamy serdecznie!

K. B

Facebook
Twitter
LinkedIn