You are currently viewing W Pyrzycach wielkanocny koszyczek stroimy na 91,1 MHz !!

W Pyrzycach wielkanocny koszyczek stroimy na 91,1 MHz !!

8 edycja projektu medialnego „Radio Pyrzyce 91.10 MHz – Święta w dobrym tonie” coraz bliżej.

Partnerami najbliższej, wielkanocnej edycji będą już sprawdzeni na naszej antenie: Gmina Pyrzyce -Burmistrz Marzena Podzińska, Pomorze Zachodnie – Marszałek Olgierd Geblewicz, Starostwo Powiatowe w Pyrzycach – Starosta Stanisław Stępień, Feldt’s Poland sp. z o.o., Backer OBR Sp. z o.o., Firma HITMOD, Pyrzycki Dom Kultury, gdzie mieści się nasze studio. Patronat medialny dla projektu „Radio Pyrzyce 91.10 MHz – Święta w dobrym tonie” daje tak jak dotychczas Telewizja Kablowa Aura i Dwutygodnik Puls Powiatu Pyrzyckiego.

8 edycja projektu rozpocznie się 3 kwietnia 2023, a zakończy 17 kwietnia 2023 roku. „Radio Pyrzyce 91.10 MHz – Święta w dobrym tonie”, tak jak poprzednio, nadawać będzie 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku. Program na „żywo” będzie nadawany od 8.00 do 18.00, w soboty i niedziele powtórki najciekawszych programów, transmisje świątecznych nabożeństw z kościoła pw. NMP Bolesnej w Pyrzycach. Muzycznie oprawimy program muzyką lat 80/90 i czymś rytmicznym z ostatnich miesięcy.

Przypomnijmy, że po raz pierwszy lokalna rozgłośnia gminy Pyrzyce rozpoczęła nadawanie w covidowym okresie świąteczno-noworocznym 2020 roku, a następnie zrealizowano kolejne edycje świąteczne i folkowe aż do dziś. Zapraszamy do słuchania nas na 91.10 MHz i na www.radiopyrzyce.pl, do składania życzeń imieninowych, urodzinowych i świątecznych oczywiście za darmo, wystarczy tylko zadzwonić lub napisać. Telefon do studia 507 199 093 radiowy mail studio@radiopyrzyce.pl.

W Pyrzycach wielkanocny koszyczek stroimy na 91,1 MHz !!

Facebook
Twitter
LinkedIn