You are currently viewing „Tajemnica Kwiatu Dawidii”

„Tajemnica Kwiatu Dawidii”

Ogrody Przelewice – Zachodniopomorskie Centrum Kultury Obszarów Wiejskich i Edukacji Ekologicznej zapraszają na wyjątkowe widowisko plenerowe, które odbędzie się w Ogrodzie Dendrologicznym w Przelewicach.

Tylko w sobotę 25 maja, tylko w Przelewicach. Po raz pierwszy w zachodniopomorskim! Aktorzy warszawskich scen przedstawią wyjątkowe show – teatralną alegorię łączącą formę teatru tańca, pantomimy, plastycznego obrazu, cyrku, akrobacji i ognia. To będzie ukłon w stronę natury i praw nią rządzących, symboliczna podróż przez cztery pory roku, w ścisłym powiązaniu ich oddziaływania na przyrodę i człowieka.

Program wydarzenia jest bardzo bogaty! Już od 18.30 zaprosimy Państwa na spacer po Ogrodzie Dendrologicznym, gdzie w czterech różnych miejscach będą przedstawione, w autorski, alegoryczny, czasem magiczny sposób cztery pory roku. Według wykonawców z Teatru Akt w Warszawie, zapowiada się spektakl niepowtarzalnych barw, finezyjnych ruchów, pięknych kostiumów i niezapomnianych wrażeń.

Ten wyjątkowy spacer może zakończyć się udziałem w konkursie. Wystarczy przy wejściu do Ogrodu pobrać kartę konkursową, odnaleźć miejsca, w których wystawione będą pory roku, prawidłowo odpowiedzieć na pytania zadane w karcie i oddać ją organizatorowi w wyznaczonym miejscu i czasie. Do wygrania będą bardzo atrakcyjne nagrody.

O godz. 20.15 na głównej scenie ulokowanej na Polanie za Pałace, rozpocznie się godzinny koncert „Przeboje muzyki rozrywkowej” podczas którego, trzy utalentowane wokalistki zaprezentują polskie i zagraniczne przeboje muzyki rozrywkowej w oryginalnych aranżacjach. Koncert przygotowywany jest przez Szczecińską Agencję Koncertową.

O godz. 21.15 spośród uczestników, którzy oddali kartę konkursową i spełnili wszystkie wymagania konkursu, nastąpi losowanie 5 nagród.

Finałem tego wyjątkowego wieczoru będzie spektakl pt. „Tajemnica Kwiatu Dawidii”. Show w wykonaniu aktorów warszawskiego teatru AKT, potrwa 60 min. Taniec, muzyka oraz magia ognia połączą się w jedno, tworząc niezwykle plastyczny, czasem sentymentalny obraz. Ważnym elementem spektaklu będzie tajemnicza postać kształtującego się podczas akcji kwiatu Dawidii Chińskiej.

4 godziny wyjątkowego wydarzenia, 4 pory roku, taniec, akrobacja, pantomima, muzyka, ogień,
a to wszystko w wyjątkowej scenerii Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach.

Wydarzenie jest biletowane. Bilety można nabyć w kasie lub online www.bilety24.pl

Bilet normalny – 60 zł./os, bilet ulgowy – 40 zł./os.

Spiesz się, liczba miejsc jest ograniczona!

Patronem medialnym wydarzenia jest Twoje Radio Tylko Przeboje

Zapraszam

Zygmunt Siarkiewicz 

Dyrektor Ogrodów Przelewice

Facebook
Twitter
LinkedIn