You are currently viewing Rodzina na swoim ?

Rodzina na swoim ?

Jak nie uda się na jednym stanowisku, to znajdzie się kolejna propozycja, ważna jest legitymacja partii PiS.

Jak udało się nam dziś potwierdzić, były radny gminy Pyrzyce (sam zrezygnował), były wicewójt gminy Bielice (sam zrezygnował) i co najważniejsze pełnomocnik PiS na powiat pyrzycki został dyrektorem Wojskowej Specjalistycznej Przychodni Lekarskiej w Stargardzie.

Ostatnio, jak przekazali nam mieszkańcy Pyrzyc, Mariusz Szymkowicz kręcił się wokół Zakładu Doświadczalnego Instytutu Zootechniki PIB Kołbacz Sp. z o. o., ale coś jak na razie nie wyszło, chyba, że zostanie nowym członkiem Rady Nadzorczej tej rolniczej spółki (czekamy). W zarządzie spółki w Kołbaczu otrzymała już fotel była dyrektor Ogrodu Dendrologicznego w Przelewicach Beata Osińska, która popierana przez PiS przegrała z Sylwią Borkowską wybory uzupełniające do Rady Miejskiej w Pyrzycach po porzuceniu mandatu radnego przez Szymkowicza.

Zmiany także w Urzędzie Wojewódzkim w Szczecinie, gdzie jeszcze kilka dni temu na stanowisku zastępcy dyrektora Wydziału Zdrowia i Polityki Społecznej była Justyna Łyjak, a dziś Justyna Łyjak jest na stanowisku dyrektora Biuro organizacji i kadr. Do curriculum vitae Justyny Łyjak możemy dodać, że jest także specjalistką od spraw gospodarki odpadami komunalnymi, ponieważ zasiada także w Radzie Nadzorczej Spółki Zielone Międzyzdroje, która zajmuje się zbieraniem, przetwarzaniem, unieszkodliwianiem odpadów oraz odzyskiem surowców.

Można ?

Można !

Facebook
Twitter
LinkedIn