You are currently viewing Pyrzycki folklor stroi się na 91,1 MHz !!

Pyrzycki folklor stroi się na 91,1 MHz !!

X II EDYCJA okazjonalnego Radia Pyrzyce FOLK nadającego na częstotliwości 91.1 MHz coraz bliżej. Partnerami projektu będą Marzena Podzińska Burmistrz Pyrzyc, Olgierd Geblewicz Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego, Firma KONSTALBUD, Zachodniopomorska Izba Rolnicza, Pyrzyckie Przedsiębiorstwo Komunalne, Pyrzycki Dom Kultury gdzie mieści się nasze studio. Patronat medialny dla Radia Pyrzyce FOLK 91,10 MHz daje tak jak dotychczas Telewizja Kablowa Aura i Dwutygodnik Puls Powiatu Pyrzyckiego.

X II EDYCJA programu Radio Pyrzyce 91,1 MHz rozpocznie się 1 lipca 2024, a zakończy 14 lipca 2024 roku. Radio Pyrzyce FOLK 91,1 MHz tak jak poprzednio nadawać będzie 24 godziny na dobę, od poniedziałku do piątku program na „żywo” będzie nadawany od 8.00 do 18.00, w soboty i niedziele powtórki najciekawszych programów. Radio Pyrzyce FOLK 91.10 MHz będzie bardzo mocno związane z 42 Festiwalem Pyrzyckie Spotkania w Folklorem. W programach publicystycznych będziemy gościć, prezentować osoby związane z historią festiwalu, będą bieżące informacje o festiwalu, transmisje wybranych fragmentów, a także komunikaty związane z bezpieczeństwem podczas trzydniowej imprezy. W tygodniu przed rozpoczęciem festiwalu prowadzone będą na antenie radia rozmowy z kierownikami zespołów zaproszonych na festiwal, będą informacje o ich przygotowaniach związanych z przyjazdem do Pyrzyc.

Zasięg nadajnika radiowego FM na częstotliwości 91,10 MHz, to tak jak dotychczas miasto i gmina Pyrzyce, ponadto Radio Pyrzyce FOLK będzie dostępne do słuchania w internecie na www.radiopyrzyce.pl.

Pyrzycki folklor stroi się na 91,1 MHz !!!!

Facebook
Twitter
LinkedIn