You are currently viewing Noc Bajek Ogniem Malowana w Przelewicach podbiła serca uczestników

Noc Bajek Ogniem Malowana w Przelewicach podbiła serca uczestników

Teatr na żywo, taneczne akrobacje, przedstawienia nawiązujące do ognia, strefa zabaw dla dzieci oraz muzyczne przeboje najsłynniejszych bajek… Wszystko w niezwykłej oprawie świetlnej – tym cieszyło się tysiące osób uczestniczących w ostatniej, czerwcowej Nocy Bajek.

Ogrody Przelewice po raz czwarty zorganizowały świetlne, kulturalno-rozrywkowe wydarzenie, tym razem „ogniem malowane”. Ci, którzy nie brali udziału w żadnej z edycji ogrodowych Nocy Bajek, muszą wyobrazić sobie rozgwieżdżone niebo, wyjątkową scenerię ogrodu i występ aktorów Teatru Lalek Pleciuga przedstawiających bajki. Opowieści, które przeniosły młodych widzów w zupełnie inny, magiczny świat, a starszych w ten z czasów dzieciństwa.

Plenerowe, pełne świetlnych atrakcji wydarzenie zostało zrealizowane przez LS Project – event engineering. To zespół kreatywnych ludzi, którzy w każdej edycji zaskakują nowymi rozwiązaniami oświetlenia Ogrodu tworząc niepowtarzalne, wizualne atrakcje.

Na scenie zlokalizowanej na dużej polanie odbył się występ wokalny wyjątkowo uzdolnionej wokalistki, który oczarował odwiedzających ogród. W pobliżu tej sceny rozpalono największe ognisko w województwie zachodniopomorskim! Nie zabrakło konkursów z nagrodami
i ciekawych animacji.

Starannie wykreowana baśniowa kraina sprawiła, że ogrodowe alejki zamieniły się w świat pełen kolorów i pozytywnych emocji. Na jednej ze scen piorunujące wrażenie na odwiedzających zrobiły występy taneczne artystów Variete z Światłogień pokazy FIRE & LED SHOW ze Szczecina,
a także pokazy znanych, bajkowych postaci w ogniowej oprawie!

Noc Bajek Ogniem Malowana w Przelewicach wzbudziła wiele emocji… Pozytywne opinie uczestników, tych małych i tych całkiem dorosłych, motywują organizatorów do podnoszenia poprzeczki coraz wyżej. W tegorocznej edycji wzięło udział ponad 3 500 osób.

Przed nami Noc Bajek i Grozy, część druga już 3 września

Zanotujcie termin w kalendarzach, Ogrody Przelewice szykują mega atrakcje.