You are currently viewing Mamy Mistrza Polski Karate

Mamy Mistrza Polski Karate

Ponad 20 klubów wzięło udział w Otwartych Mistrzostwach Polski JKA kadetów, juniorów i seniorów 2020. Turniej odbył się w Baranowie koło Poznania.  Celem było wyłonienie najlepszych zawodników z poszczególnych konkurencji oraz powołanie do Kadry Polski JKA, a jednocześnie możliwość wystartowania na Mistrzostwach Świata JKA w Tokio. Turniej był zorganizowany przez Japan Karate Association Polska. Nasi zawodnicy startowali w konkurencjach kumite, kata indywidualne i kata drużynowe. Klub Karate LZS ANTAI wywalczył łącznie 13 medali: 2 złote, 1 srebrny i 10 brązowych. Mistrzem Polski Karate został Adam Pieczyński, zdobywając złoty medal w Konkurencji Kata indywidualne chłopców 11 lat. Wicemistrzem Polski został Mateusz Socha w konkurencji Kata indywidualne chłopców 13-14 lat oraz brązowym medalistą Mistrzostw Polski w konkurencji Kata drużynowe 12-17 lat. Franciszek Przybylski otarł się o medal w konkurencji Kata indywidualne chłopców 10 lat. Wszyscy nasi zawodnicy pokazali wysoki poziom wyszkolenia, godnie reprezentowali KLUB KARATE LZS ANTAI, swoje gminy oraz powiat Pyrzyce . Życzymy dalszych sukcesów sportowych. OSS!